Polish Czech Danish English Finnish German Russian

O firmie


Zaczęliśmy jako nieduża firma usługowa w 1996 roku. Przez kolejne lata rozbudowaliśmy się, by móc oferować kompleksowy wachlarz usług związanych z obróbką mechaniczną metali i półproduktów. 

Dzięki doświadczeniu i odpowiedniemu zapleczu technicznemu możemy produkować skomplikowane formy do pianek poliuretanowych. Ich automatyka pneumatyczno-mechaniczna pozwala minimalizować pracę osób zatrudnionych przy ich obsłudze. Wykonujemy także usługi spawalnicze dużych konstrukcji oraz części do maszyn pieców wraz z obróbką skrawaniem i spawanie dozorowe. Nasze spawy przechodzą wszystkie testy. Posiadamy maszyny sterowanie numerycznie, które pozwalają osiągać wysoką precyzję i dokładność. Realizujemy zamówienia na części dla linii produkcyjnych wielkich koncernów, elementy do produkcji maszyn i ich części zamienne.
Od niedawna zajmujemy się produkcją oraz modernizacją wykrojników i różnych narzędzi do obróbki plastycznej blach. W razie potrzeby tworzymy odpowiednią dokumentację do wykonywanych zleceń. Mamy możliwości obróbki pierścieni o dużych średnicach na tokarni karuzelowej. Produkujemy okleiniarki dla przemysłu meblarskiego MSU 45. Wykonujemy również bolce i części do budowy linii montażowych samochodowych wiązek elektrycznych. 
Jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi firmami. Nasze zlecenia wykonujemy precyzyjnie i terminowo. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. Posiadamy również auta do transportu naszych wyrobów. 
 
fot firma1 fot firma2

fot firma3
 

oferta 01